// Schedule

Court 1
9:20:00 AM Women B. Flint / K. Larsen VS K. Cook / L. Dykstra
10:25:00 AM Women A. Davis / B. Scarbrough VS A. Bensend / G. Urango
11:30:00 AM Men B. Allen / S. Slick VS F. Quesada-Paneque / T. Schlicker
12:35:00 PM Men O. Irizarry / I. Satterfield VS T. Crabb / S. Rosenthal
1:40:00 PM Women K. Dicello / E. Stockman VS C. Ledoux / H. McGuire
2:45:00 PM Women J. Fopma / K. Reeves VS A. Bensend / G. Urango
3:50:00 PM Men E. Ratledge / E. Zaun VS J. Casebeer / J. Mayer
4:55:00 PM Men K. McColloch / R. Rodriguez VS T. Crabb / S. Rosenthal
Court 2
9:25:00 AM Women K. Dicello / E. Stockman VS K. Smith / X. Zhang
10:30:00 AM Women J. Fopma / K. Reeves VS K. Spieler / A. Wiggins
11:35:00 AM Men T. Loomis / T. Tramblie VS E. Ratledge / E. Zaun
12:40:00 PM Men D. Olson / C. Toppel VS M. Burik / A. Drost
1:45:00 PM Women K. Marciniak / K. Vanzwieten VS K. Cook / L. Dykstra
2:50:00 PM Women A. Davis / B. Scarbrough VS K. Spieler / A. Wiggins
3:55:00 PM Men M. Mckibbin / R. Priddy VS T. Loomis / T. Tramblie
5:00:00 PM Men M. Burik / A. Drost VS P. Marciniak / R. Paulis
Court 3
9:30:00 AM Women A. Klineman / J. Pardon VS C. Ledoux / H. McGuire
10:35:00 AM Women S. Shaw / B. Tiegs VS J. Allen / B. Hinga
11:40:00 AM Men M. Brunsting / C. Frishman VS B. Bomgren / T. Bomgren
12:45:00 PM Men M. Lorenz / A. Roberts VS K. McColloch / R. Rodriguez
1:50:00 PM Women A. Klineman / J. Pardon VS K. Smith / X. Zhang
2:55:00 PM Women N. Martin / A. Wheeler VS J. Allen / B. Hinga
4:00:00 PM Men M. Brunsting / C. Frishman VS F. Quesada-Paneque / T. Schlicker
5:00:00 PM Men O. Irizarry / I. Satterfield VS M. Lorenz / A. Roberts
Stadium
9:15:00 AM Women A. Dowdy / I. Pollock VS K. Marciniak / K. Vanzwieten
10:20:00 AM Women N. Martin / A. Wheeler VS W. Pavlik / A. Ross
11:25:00 AM Men M. Mckibbin / R. Priddy VS J. Casebeer / J. Mayer
12:30:00 PM Men P. Dalhausser / N. Lucena VS P. Marciniak / R. Paulis
1:35:00 PM Women B. Flint / K. Larsen VS A. Dowdy / I. Pollock
2:40:00 PM Women S. Shaw / B. Tiegs VS W. Pavlik / A. Ross
3:45:00 PM Men B. Allen / S. Slick VS B. Bomgren / T. Bomgren
4:50:00 PM Men P. Dalhausser / N. Lucena VS D. Olson / C. Toppel