// Schedule

Court 1
9:15:00 AM Men T. Bomgren / C. Toppel VS T. Schoonover / D. Smith
10:20:00 AM Men B. Cook / A. Roberts VS M. Boag / B. Jacobs
11:25:00 AM Men T. Bomgren / C. Toppel VS A. Drost / C. Frishman
12:30:00 PM Men P. Brazao / D. Mckienzie VS J. Casebeer / J. Mayer
1:35:00 PM Men R. Paulis / S. Sauter VS T. Crabb / J. Gibb
2:40:00 PM Men B. Allen / S. Slick VS T. Bomgren / C. Toppel
3:45:00 PM Men P. Marciniak / R. Rodriguez VS J. Casebeer / J. Mayer
4:50:00 PM Men B. Amorim / O. Borges VS B. Cook / A. Roberts
Court 2
9:15:00 AM Women L. Knudsen / J. Sykora VS L. Dykstra / A. Wheeler
10:20:00 AM Women S. Caputo / K. Smith VS M. Jerger / T. Paranagua
11:25:00 AM Women E. Day / B. Hochevar VS M. Phelps / M. Turner
12:30:00 PM Women J. Fopma / K. Reeves VS K. Cook / K. Spieler
1:35:00 PM Women K. Marciniak (sowala) / H. Mcguire VS C. Ledoux / M. Salgado
2:40:00 PM Women M. Jerger / T. Paranagua VS L. Knudsen / J. Sykora
3:45:00 PM Women J. Fopma / K. Reeves VS L. Carico / A. Klineman
4:50:00 PM Women C. Ledoux / M. Salgado VS K. Dicello / E. Stockman
Court 3
9:10:00 AM Women T. Cannon / N. Martin VS B. Howard / C. Quiggle
10:15:00 AM Women K. Winkler / J. Wood VS K. Cook / K. Spieler
11:20:00 AM Women J. Allen / J. Kropp VS L. Knudsen / J. Sykora
12:25:00 PM Women B. Howard / C. Quiggle VS A. Bensend / G. Urango
1:30:00 PM Women J. Belton / E. Zappia VS S. Shaw / X. Zhang
2:35:00 PM Women K. Winkler / J. Wood VS B. Howard / C. Quiggle
3:40:00 PM Women J. Allen / J. Kropp VS A. Bensend / G. Urango
4:45:00 PM Women C. Coppola / H. Harward VS K. Marciniak (sowala) / H. Mcguire
Court 4
9:10:00 AM Men B. Amorim / O. Borges VS P. Marciniak / R. Rodriguez
10:15:00 AM Men P. Brazao / D. Mckienzie VS K. Friend / M. Maugututia
11:20:00 AM Men M. Partain / M. Partain VS M. Brunsting / J. Samuels
12:25:00 PM Men E. Ratledge / E. Zaun VS P. Marciniak / R. Rodriguez
1:30:00 PM Men R. Priddy / R. Santos VS M. Brunsting / J. Samuels
2:35:00 PM Men M. Boag / B. Jacobs VS E. Ratledge / E. Zaun
3:40:00 PM Men K. Friend / M. Maugututia VS R. Cervantes / M. Stewart
4:45:00 PM Men T. Schoonover / D. Smith VS M. Brunsting / J. Samuels
Court 5
9:05:00 AM Men B. Miller / B. Ryan VS J. Martinez / I. Satterfield
10:10:00 AM Men R. Cervantes / M. Stewart VS B. Clemens / B. Vaught
11:15:00 AM Men R. Paulis / S. Sauter VS J. Rosener / G. Wessberg
12:20:00 PM Men B. Cook / A. Roberts VS T. Loomis / M. Mckibbin
1:25:00 PM Men J. Rosener / G. Wessberg VS B. Miller / B. Ryan
2:30:00 PM Men M. Partain / M. Partain VS A. Drost / C. Frishman
3:35:00 PM Men B. Clemens / B. Vaught VS P. Brazao / D. Mckienzie
4:40:00 PM Men J. Martinez / I. Satterfield VS R. Paulis / S. Sauter
Court 6
9:05:00 AM Women M. Phelps / M. Turner VS B. Hinga / B. Moreland
10:10:00 AM Women A. Davis / B. Scarbrough VS C. Vucich / A. Wiggins
11:15:00 AM Women S. Shaw / X. Zhang VS J. Pardon / B. Tiegs
12:20:00 PM Women S. Caputo / K. Smith VS L. Carico / A. Klineman
1:25:00 PM Women C. Vucich / A. Wiggins VS M. Phelps / M. Turner
2:30:00 PM Women T. Cannon / N. Martin VS K. Cook / K. Spieler
3:35:00 PM Women L. Dykstra / A. Wheeler VS S. Caputo / K. Smith
4:40:00 PM Women B. Hinga / B. Moreland VS A. Davis / B. Scarbrough
Stadium
9:00:00 AM Women S. Shaw / X. Zhang VS C. Coppola / H. Harward
10:05:00 AM Women J. Belton / E. Zappia VS C. Ledoux / M. Salgado
11:10:00 AM Men B. Allen / S. Slick VS B. Miller / B. Ryan
12:15:00 PM Men T. Crabb / S. Rosenthal VS R. Cervantes / M. Stewart
1:20:00 PM Women A. Davis / B. Scarbrough VS K. Dicello / E. Stockman
2:25:00 PM Women E. Day / B. Hochevar VS J. Pardon / B. Tiegs
3:30:00 PM Men T. Crabb / S. Rosenthal VS T. Loomis / M. Mckibbin
4:35:00 PM Men R. Priddy / R. Santos VS T. Crabb / J. Gibb