// Schedule

Court 1
9:00:00 AM Women C. Ledoux / M. Salgado VS M. Phelps / C. Vucich
10:00:00 AM Women B. Moreland / A. Wheeler VS K. Claes / S. Hughes
11:00:00 AM Men E. Ratledge / E. Zaun VS J. Casebeer / J. Mayer
12:00:00 PM Men T. Brunner / C. Patterson VS M. McKibbin / R. McKibbin
1:00:00 PM Women E. Day / B. Hochevar VS L. Dykstra / J. Pardon
2:00:00 PM Women K. Cook / K. Spieler VS L. Fendrick / A. Ross
3:00:00 PM Men B. Cook / T. May VS M. Brunsting / T. Loomis
4:00:00 PM Men D. Mckienzie / I. Satterfield VS M. Lorenz / C. Schalk
Court 2
9:00:00 AM Men K. Losik / G. Wilson VS A. Drost / C. Frishman
10:00:00 AM Men M. Lorenz / C. Schalk VS K. Friend / M. Maugututia
11:00:00 AM Men P. Marciniak / R. Rodriguez VS R. Paulis / J. Samuels
12:00:00 PM Men M. Brunsting / T. Loomis VS R. Priddy / R. Santos
1:00:00 PM Men T. Crabb / J. Gibb VS B. Bomgren / T. Bomgren
2:00:00 PM Men K. Losik / G. Wilson VS E. Ratledge / E. Zaun
3:00:00 PM Men P. Lotman / G. Ospina VS M. McKibbin / R. McKibbin
4:00:00 PM Men B. Clemens / B. Vaught VS P. Marciniak / R. Rodriguez
Court 3
9:00:00 AM Women A. Dowdy / I. Pollock VS A. Davis / B. Scarbrough
10:00:00 AM Women P. Piantadosi-lima / B. Tiegs VS K. Marciniak / K. Vanzwieten
11:00:00 AM Women L. Dykstra / J. Pardon VS J. Allen / B. Hinga
12:00:00 PM Women A. Bensend / G. Urango VS J. Kropp / H. Mcguire
1:00:00 PM Women K. Reeves / K. Smith VS B. Flint / K. Larsen
2:00:00 PM Women M. Phelps / C. Vucich VS J. Kropp / H. Mcguire
3:00:00 PM Women B. Howard / N. Martin VS K. Marciniak / K. Vanzwieten
4:00:00 PM Women J. Allen / B. Hinga VS K. Cook / K. Spieler
Court 4
9:00:00 AM Women D. Knudsen / K. Schuh VS J. Kropp / H. Mcguire
10:00:00 AM Women K. Reeves / K. Smith VS B. Howard / N. Martin
11:00:00 AM Women S. Shaw / X. Zhang VS K. Cook / K. Spieler
12:00:00 PM Women A. Davis / B. Scarbrough VS L. Carico / A. Klineman
1:00:00 PM Women S. Ross / B. Sweat VS K. Marciniak / K. Vanzwieten
2:00:00 PM Women D. Knudsen / K. Schuh VS N. Branagh / B. Wilkerson
3:00:00 PM Women B. Moreland / A. Wheeler VS L. Carico / A. Klineman
4:00:00 PM Women S. Shaw / X. Zhang VS L. Dykstra / J. Pardon
Court 5
9:00:00 AM Men M. Brunsting / T. Loomis VS P. Lotman / G. Ospina
10:00:00 AM Men D. Mckienzie / I. Satterfield VS B. Bomgren / T. Bomgren
11:00:00 AM Men B. Clemens / B. Vaught VS M. Burik / A. Roberts
12:00:00 PM Men R. Doherty / J. Hyden VS A. Drost / C. Frishman
1:00:00 PM Men M. Lorenz / C. Schalk VS B. Allen / S. Slick
2:00:00 PM Men P. Bolton / L. Del Valle VS A. Drost / C. Frishman
3:00:00 PM Men K. Friend / M. Maugututia VS B. Bomgren / T. Bomgren
4:00:00 PM Men R. Paulis / J. Samuels VS M. Burik / A. Roberts
Stadium
9:00:00 AM Men E. Ratledge / E. Zaun VS P. Bolton / L. Del Valle
10:00:00 AM Men B. Cook / T. May VS M. McKibbin / R. McKibbin
11:00:00 AM Women C. Ledoux / M. Salgado VS N. Branagh / B. Wilkerson
12:00:00 PM Women K. Dicello / E. Stockman VS K. Claes / S. Hughes
1:00:00 PM Men P. Marciniak / R. Rodriguez VS T. Crabb / S. Rosenthal
2:00:00 PM Men P. Dalhausser / N. Lucena VS M. Burik / A. Roberts
3:00:00 PM Women A. Dowdy / I. Pollock VS K. Dicello / E. Stockman
4:00:00 PM Women P. Piantadosi-lima / B. Tiegs VS K. Reeves / K. Smith