// Schedule

Court 1
8:30:00 AM Women S. Ross / S. Hughes VS E. Stockman / K. Larsen
9:20:00 AM Women B. Flint / E. Day VS L. Fernandez / E. Baquerizo
10:10:00 AM Men C. Doppler / A. Horst VS J. Hyden / T. Brunner
11:00:00 AM Men J. Virgen / L. Ontiveros VS S. Slick / C. Patterson
12:30:00 PM Women S. Kholomina / N. Makroguzova VS B. Hochevar / K. Claes
1:45:00 PM Men A. Filho / S. Santos VS J. Casebeer / R. Priddy
2:10:00 PM Women L. Fendrick / B. Sweat VS S. Ross / S. Hughes
3:20:00 PM Men J. Hyden / T. Brunner VS E. Rossi / M. Caminati
4:30:00 PM Women E. Stockman / K. Larsen VS L. Carico / C. Ledoux
5:30:00 PM Men A. Mol / S. Sorum VS A. Brouwer / R. Meeuwsen
Court 2
8:30:00 AM Women L. Fendrick / B. Sweat VS K. Borger / M. Kozuch
9:20:00 AM Women K. Reeves / B. Howard VS B. Hinga / B. Moreland
10:10:00 AM Men A. Mol / S. Sorum VS G. Evandro / L. Andre
11:00:00 AM Men R. Santos / O. Brandao VS B. Allen / R. Doherty
12:30:00 PM Women J. Heidrich / A. Verge-Depre VS K. Reeves / B. Howard
1:45:00 PM Men A. Mol / S. Sorum VS J. Mayer / T. Crabb
2:10:00 PM Women C. Laboureur / J. Sude VS M. Antonelli / C. Solberg
3:20:00 PM Men P. Solberg / G. Wanderly VS G. Evandro / L. Andre
4:30:00 PM Women S. Kholomina / N. Makroguzova VS A. Bednarczuk / E. Santos
5:30:00 PM Men M. Plavins / E. Tocs VS C. Doppler / A. Horst
5:30:00 PM Men R. Santos / O. Brandao VS A. Filho / S. Santos
Court 3
8:30:00 AM Women S. Kholomina / N. Makroguzova VS S. Pavan / M. Humana-Paredes
9:20:00 AM Women M. Murakami / M. Ishii VS A. Bednarczuk / E. Santos
10:10:00 AM Men A. Samoilovs / J. Smedins VS C. Alison / O. Bruno Schmidt
11:00:00 AM Men S. Pedlow / S. Schachter VS J. Casebeer / R. Priddy
12:30:00 PM Women K. Borger / M. Kozuch VS L. Carico / C. Ledoux
1:45:00 PM Men C. Alison / O. Bruno Schmidt VS R. Santos / O. Brandao
2:10:00 PM Women B. De Freitas / F. Alves VS H. Bansley / B. Wilkerson
3:20:00 PM Men P. Herrera / A. Gavira VS P. Kantor / B. Losiak
4:30:00 PM Women B. Hermannova / M. Slukova VS V. Bieneck / I. Schneider
Court 4
8:30:00 AM Women J. Heidrich / A. Verge-Depre VS M. Antonelli / C. Solberg
9:20:00 AM Women K. Kolocova / M. Kvapilova VS L. Carico / C. Ledoux
10:10:00 AM Men V. Felipe / G. Carvalhaes VS P. Kantor / B. Losiak
11:00:00 AM Men M. Bockermann / L. Fluggen VS E. Ratledge / E. Zaun
12:30:00 PM Women V. Bieneck / I. Schneider VS K. Vanzwieten / J. Kropp
1:45:00 PM Men V. Felipe / G. Carvalhaes VS M. Evans / B. Kolinske
Court 5
8:30:00 AM Women C. Laboureur / J. Sude VS N. Betschart / T. Huberli
9:20:00 AM Women K. Kolosinska / K. Kociolek VS A. Dowdy / I. Pollock
10:10:00 AM Men A. Brouwer / R. Meeuwsen VS P. Solberg / G. Wanderly
11:00:00 AM Men S. Sauter / A. Roberts VS O. Stoyanovskiy / I. Velichko
12:30:00 PM Women N. Betschart / T. Huberli VS K. Kolosinska / K. Kociolek
1:45:00 PM Men A. Brouwer / R. Meeuwsen VS M. Bockermann / L. Fluggen
5:30:00 PM Men V. Felipe / G. Carvalhaes VS N. Capogrosso / A. Azaad
Court 6
8:30:00 AM Women H. Bansley / B. Wilkerson VS B. Hermannova / M. Slukova
9:20:00 AM Women K. Jameson / T. Jones VS K. Vanzwieten / J. Kropp
10:10:00 AM Men N. Capogrosso / A. Azaad VS P. Herrera / A. Gavira
11:00:00 AM Men M. Evans / B. Kolinske VS G. O Gorman / B. Saxton
12:30:00 PM Women B. Hermannova / M. Slukova VS A. Jupiter / A. Richard
1:45:00 PM Men M. Plavins / E. Tocs VS V. Krasilnikov / N. Liamin
Court 8
8:30:00 AM Women B. De Freitas / F. Alves VS V. Bieneck / I. Schneider
9:20:00 AM Women A. Jupiter / A. Richard VS M. Thibodeau / M. Witt
10:10:00 AM Men M. Plavins / E. Tocs VS E. Rossi / M. Caminati
11:00:00 AM Men V. Krasilnikov / N. Liamin VS C. Varenhorst / J. Bouter
12:30:00 PM Women T. Lima / C. Horta VS A. Bednarczuk / E. Santos
1:45:00 PM Men N. Capogrosso / A. Azaad VS O. Stoyanovskiy / I. Velichko
Stadium
8:30:00 AM Women A. Klineman / A. Ross VS T. Lima / C. Horta
9:20:00 AM Women A. Mccolloch / G. Urango VS B. Hochevar / K. Claes
10:10:00 AM Men P. Dalhausser / N. Lucena VS A. Filho / S. Santos
11:00:00 AM Men J. Mayer / T. Crabb VS T. Crabb / J. Gibb
12:30:00 PM Women E. Stockman / K. Larsen VS L. Fernandez / E. Baquerizo
1:45:00 PM Men C. Doppler / A. Horst VS S. Slick / C. Patterson
2:10:00 PM Women A. Klineman / A. Ross VS S. Pavan / M. Humana-Paredes
3:20:00 PM Men P. Dalhausser / N. Lucena VS A. Samoilovs / J. Smedins
4:30:00 PM Women K. Reeves / B. Howard VS N. Betschart / T. Huberli