// Schedule

Court 1
8:00:00 AM Women D. Pula / S. Smith VS A. Bensend / G. Urango
9:00:00 AM Women B. Flint / K. Larsen VS M. Pickering / K. Tomsyck
10:00:00 AM Men A. Gustafson / G. Wilson VS B. Allen / S. Slick
11:00:00 AM Men T. Crabb / J. Gibb VS T. Field / O. Irizarry
12:00:00 PM Women B. Flint / K. Larsen VS J. Allen / K. Smith
1:00:00 PM Women N. Branagh / B. Wilkerson VS E. Day / B. Hochevar
2:00:00 PM Men T. Crabb / J. Gibb VS M. Brunsting / J. Samuels
3:00:00 PM Men P. Dalhausser / N. Lucena VS T. Brunner / C. Patterson
4:00:00 PM Men J. Casebeer / J. Mayer VS B. Allen / S. Slick
5:00:00 PM Women L. Fendrick / A. Ross VS L. Carico / A. Klineman
Court 2
8:00:00 AM Men A. Barron / T. May VS T. Crabb / S. Rosenthal
9:00:00 AM Men P. Lotman / G. Ospina VS T. Brunner / C. Patterson
10:00:00 AM Women J. Kropp / H. Mcguire VS S. Howell / N. Sherpensky
11:00:00 AM Women A. Dowdy / I. Pollock VS A. Bensend / G. Urango
12:00:00 PM Men P. Dalhausser / N. Lucena VS P. Marciniak / R. Rodriguez
1:00:00 PM Men M. Lorenz / C. Schalk VS B. Allen / S. Slick
2:00:00 PM Women K. Marciniak / K. Vanzwieten VS L. Carico / A. Klineman
3:00:00 PM Women A. Davis / B. Scarbrough VS A. Bensend / G. Urango
4:00:00 PM Men B. Bomgren / T. Bomgren VS P. Marciniak / R. Rodriguez
5:00:00 PM Men D. Mckienzie / I. Satterfield VS M. Brunsting / J. Samuels
Court 3
8:00:00 AM Women S. Ross / B. Sweat VS P. Green / R. Sherman
9:00:00 AM Women S. Roberts / K. Wood VS K. Dicello / E. Stockman
10:00:00 AM Women M. Cruz / C. Glenn VS L. Carico / A. Klineman
11:00:00 AM Women S. Ross / B. Sweat VS B. Moreland / A. Wheeler
12:00:00 PM Women B. Howard / C. Quiggle VS K. Dicello / E. Stockman
1:00:00 PM Women J. Kropp / H. Mcguire VS C. Ledoux / M. Salgado
2:00:00 PM Women S. Ross / B. Sweat VS A. Dowdy / I. Pollock
3:00:00 PM Women B. Hinga / K. Reeves VS B. Moreland / A. Wheeler
4:00:00 PM Women K. Cook / K. Spieler VS J. Allen / K. Smith
5:00:00 PM Women T. Cannon / N. Martin VS L. Dykstra / J. Pardon
Court 4
8:00:00 AM Men R. Doherty / J. Hyden VS M. Clini / B. Furtado
9:00:00 AM Men J. Drake / C. Luers VS A. Drost / C. Frishman
10:00:00 AM Men R. Priddy / R. Santos VS M. Fornaciari / M. Thompson
11:00:00 AM Men D. Budinger / D. Dalanhese VS T. Crabb / S. Rosenthal
12:00:00 PM Men J. Casebeer / J. Mayer VS A. Drost / C. Frishman
1:00:00 PM Men B. Bomgren / T. Bomgren VS A. Barron / T. May
2:00:00 PM Men R. Doherty / J. Hyden VS T. Crabb / S. Rosenthal
3:00:00 PM Men P. Lotman / G. Ospina VS M. McKibbin / R. McKibbin
4:00:00 PM Men B. Miller / B. Ryan VS C. Toppel / T. Loomis
5:00:00 PM Men M. Burik / A. Roberts VS M. Lorenz / C. Schalk
Court 5
8:00:00 AM Men B. Miller / B. Ryan VS M. McKibbin / R. McKibbin
9:00:00 AM Men C. Toppel / T. Loomis VS F. Quesada-Paneque / T. Schlicker
10:00:00 AM Men K. Friend / M. Maugututia VS E. Ratledge / E. Zaun
11:00:00 AM Men R. Doherty / J. Hyden VS M. McKibbin / R. McKibbin
12:00:00 PM Men D. Smith / N. Yang VS B. Clemens / B. Vaught
1:00:00 PM Men M. Clini / B. Furtado VS B. Miller / B. Ryan
2:00:00 PM Men T. Field / O. Irizarry VS M. Burik / A. Roberts
3:00:00 PM Men B. Clemens / B. Vaught VS D. Budinger / D. Dalanhese
4:00:00 PM Men K. Friend / M. Maugututia VS A. Drost / C. Frishman
5:00:00 PM Men D. Vander Meer / N. Vander Meer VS E. Ratledge / E. Zaun
Court 6
8:00:00 AM Women B. Moreland / A. Wheeler VS S. Shaw / X. Zhang
9:00:00 AM Women B. Hinga / K. Reeves VS B. Howard / C. Quiggle
10:00:00 AM Women K. Claes / S. Hughes VS C. Ledoux / M. Salgado
11:00:00 AM Women K. Marciniak / K. Vanzwieten VS L. Howard / L. Smith
12:00:00 PM Women M. Pickering / K. Tomsyck VS A. Davis / B. Scarbrough
1:00:00 PM Women K. Cook / K. Spieler VS D. Pula / S. Smith
2:00:00 PM Women J. Friederich / D. Jacobson VS P. Piantadosi-lima / B. Tiegs
3:00:00 PM Women T. Cannon / N. Martin VS M. Orellana / S. Nash
4:00:00 PM Women S. Shaw / X. Zhang VS B. Howard / C. Quiggle
5:00:00 PM Women P. Piantadosi-lima / B. Tiegs VS N. Branagh / B. Wilkerson
Court 7
8:00:00 AM Women A. Dowdy / I. Pollock VS K. Cook / K. Spieler
9:00:00 AM Women A. Davis / B. Scarbrough VS J. Allen / K. Smith
10:00:00 AM Women N. Branagh / B. Wilkerson VS T. Cannon / N. Martin
11:00:00 AM Women P. Piantadosi-lima / B. Tiegs VS L. Dykstra / J. Pardon
12:00:00 PM Women B. Hinga / K. Reeves VS S. Roberts / K. Wood
1:00:00 PM Women P. Green / R. Sherman VS S. Shaw / X. Zhang
2:00:00 PM Women L. Howard / L. Smith VS M. Cruz / C. Glenn
3:00:00 PM Women S. Howell / N. Sherpensky VS K. Claes / S. Hughes
4:00:00 PM Women M. Cruz / C. Glenn VS J. Kropp / H. Mcguire
5:00:00 PM Women K. Claes / S. Hughes VS K. Marciniak / K. Vanzwieten
Court 8
8:00:00 AM Men B. Bomgren / T. Bomgren VS D. Budinger / D. Dalanhese
9:00:00 AM Men B. Clemens / B. Vaught VS P. Marciniak / R. Rodriguez
10:00:00 AM Men M. Lorenz / C. Schalk VS D. Mckienzie / I. Satterfield
11:00:00 AM Men M. Brunsting / J. Samuels VS M. Burik / A. Roberts
12:00:00 PM Men F. Quesada-Paneque / T. Schlicker VS P. Lotman / G. Ospina
1:00:00 PM Men M. Fornaciari / M. Thompson VS K. Friend / M. Maugututia
2:00:00 PM Men D. Vander Meer / N. Vander Meer VS J. Drake / C. Luers
3:00:00 PM Men D. Mckienzie / I. Satterfield VS A. Gustafson / G. Wilson
Stadium
8:00:00 AM Men P. Dalhausser / N. Lucena VS D. Smith / N. Yang
9:00:00 AM Men J. Casebeer / J. Mayer VS D. Vander Meer / N. Vander Meer
10:00:00 AM Women M. Orellana / S. Nash VS E. Day / B. Hochevar
11:00:00 AM Women L. Fendrick / A. Ross VS J. Friederich / D. Jacobson
12:00:00 PM Men C. Toppel / T. Loomis VS T. Brunner / C. Patterson
1:00:00 PM Men R. Priddy / R. Santos VS E. Ratledge / E. Zaun
2:00:00 PM Women L. Fendrick / A. Ross VS L. Dykstra / J. Pardon
3:00:00 PM Women B. Flint / K. Larsen VS K. Dicello / E. Stockman
4:00:00 PM Women C. Ledoux / M. Salgado VS E. Day / B. Hochevar
5:00:00 PM Men T. Crabb / J. Gibb VS R. Priddy / R. Santos